Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vettem egy állítható sodrót....

Vettem egy állítható sodrót. Slim cigarettát szívok. Szerintem át kellene állítani azt a középső részt, ami a sodró műanyag része. (?)

Figyelt kérdés
De hogyan? A leírás azt elmagyarázza, hogy a sodró oldalán levő gombot hogyan kell állítani normál és slim méretre. De van "mellékelve" egy másik középső, műanyag rész is (sztem az való a slim mérethez), viszont nekem úgy tűnik, hogy a sodrót nem lehet szétszedni...

#átállítás #slim méret #normál méret
2022. szept. 20. 11:14
 1/4 A kérdező kommentje:

Na, tévedtem. A "mellékelt" másik középső, műanyag rész ugyanakkora, tehát egy "pótdarab", ha az első már tönkremenne.


Szóval a mostani állapotában lehet slim-et csinálni vele.

2022. szept. 20. 11:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem is látjuk miről van szó, ámde több, mint fél tucat féle sodróval találkoztam már, így nehéz. De sejtésem szerint magas fokú műszaki érzék nélkül is szerintem ha nézegeted-próbálgatod, akkor rájössz, hogy hogy miképp működik.
2022. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2

Köszi. Ahogy írtam, rájöttem. 😂😂 Csak kicsit meglepő volt, h 800 forintért még egy pótalkatrészt is kaptam...

2022. szept. 20. 12:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ha elszakad a jelenlegi középső rész és be akarod tenni a pótdarabot, akkor szét kell szedned a sodrót...
2022. szept. 20. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!