Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gáz, hogy 18 évesen még...

Gáz, hogy 18 évesen még semmilyen drogot nem próbáltam?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 19:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Pont ellenkezőleg, az a gáz ha már próbáltad! Minek mennél a sok marha után? Nem jó az semmi jóra, csak arra hogy tönkre tedd magad és a családod.
2023. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sem gáz, ha később sem próbálod ki őket.
2023. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2023. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 12 évesen ittam először ürmösbort, amitől fél órát szinte eszméletlen lettem. Aztán huszonévesként köhögős időszakban kis mákszemnyi kodeint vettem magamhoz, amitől 8 órán át kábán ültem a munkahelyemen egy sarokban (igaz, nem köhögtem). Később kipróbáltam párszor, hogy valóban a Cinzano okozza-e a gyomorfájást, ha megiszom. Az okozta. Azóta sem nem iszom ilyeneket, sem nem fogyasztok kodein tartalmú köhögéscsillapítót. Ezzel csak azt mondom, hogy drogot fogyasztani legfeljebb arra jó, hogy az ember megtudja, mi az, amit utána el kell felejteni. De hogy ki lesz ilyen felejtős és ki nem lesz felejtős, azt előre nem lehet tudni.
2023. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, hanem jó.
2023. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te annak tartod (mégpedig igen, mivel felmerult benned ez a kérdés), akkor igen az.
2023. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21 voltam, de csak kíváncsi voltam. Az hogy nem próbàltad mèg, az nem gáz. Èn inkább veszek 1 whisky-t ès elvagyok vele egy darabig..
2023. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám, 19 évesen de nem tudok hozzá jutni sajnos. Nem gáz dolog sztem.
dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!