Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki, hogy már régen betöltött...

Ciki, hogy már régen betöltöttem a felnőttkort, de még soha nem próbáltam ki semmilyen cuccot?

Figyelt kérdés
Részeg már sokszor voltam. Sokat veszítettem azzal, hogy drogos élményekről nem tudok beszámolni?

2012. jún. 23. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én sem próbálta sosem,tehet egy szívességet akinek ez nem tetszik.

Ja és én még részeg sem voltam.

2012. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez meglátás kérdése. Aki még sose próbált semmilyen cuccot, az erre úgyis azt mondja, hogy nem veszítettél semmit. Én toltam időnként 1-1 füves cigit az egyetem alatt, meg kipróbáltam a varázsgombát illetve az LSD-t és egyáltalán nem bántam meg, érdekes tapasztalat volt.
2012. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Mint ahogy arra se legyél büszke, hogy már sokszor voltál részeg. Az emberek 90 százaléka iszik, vagy könnyűdrogot használ a bulizáshoz, de itt megállnak, nem lesz belőlük sem alkoholista, sem drogos, viszont egyik sem hőstett, aminek a hiányát szégyellni kellene.
2012. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki.Én kipróbáltam egy-két dolgot,de egyik sem volt olyan hatalmas durranás,mint,ahogy vártam...Szóval,ha engem kérdezel,nem vesztettél semmit!:)
2012. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy még egy ártatlan füves cigit sem szívtam el soha életemben. Pedig bagóztam is, tehát nem az volt a gond, hogy ne tudtam volna letüdőzni. Arról van szó, hogy lett volna lehetőségem rá többször is (volt, amikor ingyen is), de én mégsem próbáltam ki, mindig visszautasítottam a felajánlást, a kíváncsiságom ellenére is. Arra gondoltam, hogy túlságosan gátlásos vagyok...
2012. jún. 23. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenki maga dönti el, hogy kipróbál-e valamit. Önmagában az, hogy valaki soha nem élt semmilyen droggal, szerintem nem erény, ahogy az sem, hogyha eltolt pár füves cigit. Én maximálisan tiszteletben tartom, ha valaki elutasítja ezeket a dolgokat, de azt nagyon nem szeretem, amikor valaki ezt úgy állítja be, hogy ettől különb lenne és veszi a bátorságot, hogy megvesse azokat, akik alkalmanként élnek vele.
2012. jún. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem próbáltam ki, és soha nem is akarom. 37 éves vagyok. Nem ettől lesz valaki felnőtt!
2012. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Részeg sem voltam és soha nem is leszek!!! Nem is iszom alkoholt!
2012. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
57%
Annyit nyertél vele hogy nem szoksz rá . Én kiprobáltam sokmindent és az összes jó volt :D
2012. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Isten tartsa meg szokásod!

Semmit nem veszítettél, hidd el többet veszít az, akinek élményei vannak. AZért ne próbáld ki, hogy a baráti társaságban jó fej legyél.

2012. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!