Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van kellemetlen, fémes...

Miért van kellemetlen, fémes íze az e-cigimnek?

Figyelt kérdés

Erről a készülékről van szó: [link]


Egy hete használom és eddig nem volt vele semmi probléma, majd hirtelen ilyen nagyon kellemetlen, fémre emlékeztető íze lett. Először azt hittem, hogy a coil hibásodott meg ilyen hamar. Kicseréltem, de semmi változás. Megpróbáltam másik pod fejjel, és más ízű liquiddel is, de úgy sem lett jobb.



2023. máj. 16. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Új poddal egy hétig minden oké ugye, tettél másik podfejet és azzal már érzed, nos ez szinte lehetetlen, annak fényébe hogy egy hétig semmi nem volt! Szerintem a szádba lehet vmi bibi, esetleg vmi fogászati probléma. Ha továbbra is érzed, akkor kell vmi más kazán, más készülék. Vannak huzal anyagok, ha jól emlékszek tán a kanthal (A1) huzal, aminek lehet fémes íze, de ezt ne vedd 100-ra, mert nem tudom már hol olvastam.
2023. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!