Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy volt dohányzónak kellemetlenné válik a dohányfüst leszokás után? Aki ilyet tapasztalt, dohányzás alatt miért nem érzi kellemetlennek?

Figyelt kérdés
Soha nem dohányoztam, de találkoztam leszokott vagy e-cigire átszokott dohányzókkal, és tőlük hallottam ilyet.
2022. febr. 14. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem amikor átszoktam az IQOS-ra teljesen elviselhetetlenné vált a dohányfüst. Kb még utána 3-szor próbáltam meg rágyújtani, de effektív rosszul lettem tőle.

Nem tudom, hogy mitől van, korábban sosem zavart.

2022. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert dohányosként a szaglás nagyon tompul, legalábbis meg sem érzed kb mert hozzászokik az orrod.

Pl a ruhádon se érzed, más meg igen.

2022. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert miután leszokik valaki, akkor döbben rá, mennyire gusztustalan és büdös a cigi.
2022. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg nem tapasztaltam az ilyet.
2022. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!