Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a legjobb módja a nikotinos...

Bb250517 kérdése:

Mi a legjobb módja a nikotinos liquid beszerzésének?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy egy időre leszoktam, viszont most magánügyi problémák miatt sajnos visszaszoktam a nikotinra, ezért vettem magamnak egy viszonylag amatőr vapet/ e-cigit(azt ami régen volt leszokás alatt kukáztam ki). Egy barátomtól kérdeztem, hogy hogy érdemes liquidhez jutni, hiszen amikor én utoljára ilyennel foglalkoztam még bármelyik sarki e-cigi árusnál lehetett venni gallonnal is, ezt is tettem, nem kell vegyészkedni, nem kell semmit. Ő azt mondta, hogy vegyek boostert, alaplevet meg az ízesített cuccott, de én ezen annyira nem igazodtam ki, sőt még jobb, több dohiban is voltam, szám szerint 9-ben és a nagy részük nem is volt kicsi, viszont boostert sehol sem találtam.


Szóval a kérdés egyik része, hogy melyik budapesti dohányboltban adnak el boostert, másrészt az hogyan érdemes ezt csinálni(mennyi booster, mennyi aroma, mennyi alaphoz)?



2023. máj. 25. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Boster az ízlésednek megfelelően pl. 6-osal erővel 50ml-re. 6x50=300mg, ez osztva 20mg össz erővel (10ml/flakon) =15ml.

De min a 4-es legyen meg, habár nálad lehet kell 5-6 is, nem tudom ez tényleg ízlés dolga.

Aroma bekeverési aránya változó, ahogy aroma annyi féle, ez vagy rá van írva vagy írják pl, a leírásba kommentekbe.

Vagy vannak olyanok amit csak fel kell öntened és kész is ez a loongfile, vagy a shortfile is.

Vannak ízesített niksók, amik magas nikotint tartalmaznak és csak óvatos mtl-be ajánlott.

Alap ízlés szerint, és/vagy amt a kazán kíván, ez 70-30 VG-PG de ezt is úgy vegyítheted ahogy akarod, én 70vg-be szoktam de pl, a monopropilénglikol csak 50-50-be van, ez a sima propilénglikolra érzékenyek végett találták ki.

2023. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A dohányboltos cuccok nagyon rosszak, meg ezek a sima boosterek. Nikotin boosterböl a legjobb ha nikotinsót veszel és azon belül a benzoátost. Nézd meg Fehér Tamást vagy a Gözlérparasztot. Ott találsz majd oldalakat. De a legjobb szerintem amit venni tudsz az az Elfliq.
2023. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!