Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik tizenévesen rászoktak a...

Akik tizenévesen rászoktak a cigire,hány évesen cigiztek rendszeresen,nehéz volt elfogadniuk a szülőknek ,hogy cigiztek?ciginek mennyire vagytok márkahűek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

13 évesen kezdtem, mivel a szüleim dohányoztak így nem lettem tiltva vagy ilyesmi.

Egyértelműen elmondták, hogy ők is isszák a levét, jobban járok, ha nem szokok rá, de kerek perec megmondták, hogy képmutató lenne, ha emiatt tiltanának, illetve stikában úgyis csinálnám.

Ennek ellenére kb 14-15 éves koromig “titkoltam”, tudták, de én mégis inkább bevállaltam 1 hónap szobafogságot meg ilyenek. Miután úgymond beismertem, ők meg is vették nekem, mert tisztában voltak vele, hogy ha valamelyik alkesz megveszi a bolt előtt, akkor fixen lelejmol 4-5 szállal, ami annak tükrében, hogy innen-onnan szedtük rá össze a pénzt, vagy a kajapénzből kispórolva dobtuk össze, elég jelentős volt.


Márkahűnek nem nevezném magam, annak ellenére sem, hogy világ életemben 1 vagy 2 fajta cigit vásároltam. Régen inkább az ára volt a szempont, most a minőség. Mivel megvan, hogy ki vált be, nem varriálok, de ha nincsen belőle, akkor veszek mást, nem szaladok utána.

2023. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én világ életemben tudtam hogy dohányozni fogok, már 8 évesen is izgalommal lestem a dohányos felnőtteket ahogy szívják! 16 évesen volt lehetőségem kipróbálni, de hiába szívtam nem sikerült rászoknom. Ma már csak e cigit szívok mentes folyadékkal a feelingjet szeretem azért szívom. 18 éves vagyok amúgy. Anyám el fogadja, hogy dohányzok apám nem, de nem érdekel. Igazából sima cigit már csak nagyon ritkán havi 1x 2x szívok. Márka hű vagyok a marlborora esküszök az a legjobb cigi, de sajnos csóró vagyok nincs rá pénzem csak akkor szívok marbit ha kérek és adnak.

iqost szeretnék nagyon de nagyon drága az sajnos.

Nem bántam meg hogy rászoktam.

2023. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Nyolcadikos korunkban kezdtünk el titokban cigizgetni ikertesómmal néha-néha aztán kb középsulis korunktól már rendszeresen cigiztünk. Anya is kb 14-15 évesen kezdett el cigizni úgyhogy nem csinált belőle nagy hisztit. Középsulis korunktól meg kb együtt cigiztünk.

Az volt csak kicsit cikibb hogy a húgunk két évvel fiatalabb de csak egy osztállyal járt alattunk és nagyon követni akarta a nővéreit. Szóval anya inkább velünk veszekedett hogy a húgunk előtt ne de hát aztán nem működött a dolog. Valamikor nyolcadikos korába el lett engedve neki is a dolog

2023. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Ja és márkahű vagyok anyai mintát követi én is multit szívok ahogy a húgom is 😅 ikertesóm viszont pall mall-t
2023. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!