Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi elszívása után nyál...

Cigi elszívása után nyál folyás hasmenés, és előváladék folyás?

Figyelt kérdés
Ha elszívok egy cigit előfordul, hogy folyik a nyálam vagy hasmenésem lesz ,illetve a farkamból folyik az előváladék. Olvastam, hogy köze lehet az anyagcserének a dologhoz.

máj. 14. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez két dolgot jelenthet:

- Ha csak mostanában kezdtél cigizni, akkor még nem vagy hozzászokva. Még van lehetőség elvonási tünetek nélkül abbahagyni. Vagy pedig elektromosra váltani, ha csak divatból, unalomból csinálod.

- Ha évek, évtizedek óta cigizel, akkor ez annak a jele, hogy sok lesz ez a testednek. Valószínűleg nem húzod már sokáig, ha továbbra is cigizel.

máj. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet erős fajtát füstölsz.
máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak alkalom szerűen szoktam fűstölni, kék múlti classic a tünetei nálam rám jön a szapora persze nem fosom magamat össze, aztán átmegyek tevébe és lehet köpködni jókat tőle,esetleg fütykösből ragacsos előváladék is jönni szokott. :) Azt olvastam , hogy gyorsítja az anyagcseét..
máj. 14. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes .....a nyál és a hasmenés viszonylag sokaknál előfordul.devaz előváladékozás......szerintem nagyon ritka.lehet hülyeség de nem lehet hogy egy egy cigi elszívása szexuális izgalmat okoz nálad.?
máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előváladékozás nem tartozik az anyagcseréhez.lehet másik fajtát kellene szívnod.
máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!