Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért csak néha havi 2x merek...

Miért csak néha havi 2x merek dohányozni? Írigylem azokat akik naponta többször is ragyujtanak. És nem tartja őket vissza az hogy baj is lehet a dohányzásról.

Figyelt kérdés
Akkor is csak szivarkat szívok.
2023. jún. 20. 08:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Elirtam:nem félnek attól hogy baj is lehet a cigitol.
2023. jún. 20. 08:24
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan cigizz akkor se lesz bajod ha napi 1-2 szálat elszívsz!
2023. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigyeld őket. Azért nem tartja vissza őket, hogy baj lehet, mert függők, és a függőség erősebb, mint a félelem. Tudom, miről beszélek, én is dohányzom. Semmiképp se akarj függő lenni, pokolian szar.
2023. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ritkábban esik jól és nem szeretne rászokni.
2023. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha napi kétszer gyújtasz rá akkor sem lesz bajod .minden a mérték megtartásától függ.
2023. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban teszed ha 2x sem gyújtasz rá, őszintén mi értelme van ?
2023. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szivarka sokkal erősebb, és többet árt, mint a cigik.
2023. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne irigyeld őket (minket). Káros, drága, büdös. Nem hiszem, hogy jó dolog lehet tüdőrákot kapni. Nekem van egy csomó problémám az életben, így is-úgy is szívok, szóval dohányzom. Neked nem muszáj, sőt, nagyon javaslom, hogy ne tedd.
2023. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit félve csinálsz - és joggal félsz - jobb, ha nem csinálod.

A dohányzás csapda és rabság, nagyon nehéz abbahagyni, amikor már érzed, hogy "kell", és nélküle nem vagy OK.

Valódi, egészséges örömök kellenek és önbecsülés, amit a dohányzás elvesz. "Megyek, mert rá kell gyújtanom." - Kell? Ki/Mi ő neked? Ki parancsol neked?

2023. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!