Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 20 éves vagyok,5 éve dohányzom...

20 éves vagyok,5 éve dohányzom. Probáltam többször leszokni De jöttek az elvonási tünetek. Most 2napja nem cigizek, ezek az elvonási tunetek mikor mulnak el?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Egy kis idő után biztos, de itt minden az akaraterőről szól, ha valaki tényleg felhagy a cigivel, akkor megállja majd hogy ne szívja.
2017. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemsokára jobb lesz,grat.
2017. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1-2 hét nehéz, aztán még két hétig érezni fogod a késztetést de az már nem lesz olyan nehéz. Igazából évekig befog ugrani a gondolat de ha nem olyan akaraterőd van mint egy csigának akkor már nem lesz baj. :)
2017. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első nap volt kegyetlen nehéz, onnan már vitt a büszkeség...+ az elektromos cigim sokat segített.
2017. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor, ha már a leszokást, nem veszteségként éled meg.
2017. ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Allan Carr könyve sokat segít.
2017. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!