Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem olyan régen kezdtem a...

Nem olyan régen kezdtem a dohányzást.Egyik haverom a kék Szofi-t ajánlotta,hogy az egész jó cigi.Szeretném más dohányzó ember véleményét is kikérni!milyen cigi a kék Szofi?

Figyelt kérdés
Azon kivűl hogy Káros!!!!

2023. jún. 22. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

😂

Hát a szofi a munkásproli legalja suttyó kategória.

2023. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne szokj rá!!
2023. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó cigike az, jó lesz egy családi ház árát erre költeni szép lassan. Toljátok csak.
2023. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van akinek jól esik van akinek nem.
2023. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sárga vagy fehér Pall Mall a kedvencem, de inkább ne szokj rá. Én is Szofival kezdtem.
2023. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Régen, a szofit kettő gyár gyártotta, egyik jó volt a másik nem. Egyébként úgy van, ahogy a #4-es mondja. Ízek és ízlések különbözőek. Az akkoriban minőségi és drága cigikkel is úgy volt, hogy egyik drága márka bejött, a másik drága (és leghíresebb) márka nem. De a #2-es válaszoló tanácsát is osztom, tudom, hogy a társaság is viszi az embert, de nagyon nehéz majd leszokni, ha le akarsz, ez tényleg függőséget jelent. Bocs, hogy megemlítettem. Tisztelettel.
2023. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, vannak akik lakásra, tengerparti nyaralásra, új autóra gyűjtenek és vannak, akik tüdőrákra.
2023. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
arany marbi
dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4 év bagózás és 17 éve dohánymentes élet mellett (leszoktam), én azt mondom, ha már füstölni akarsz, akkor csináld igényesen!


Én ha újrakezdeném akkor csakis minőségi vastagszivar, (nem ez a csövse szivarka néven forgalmazott hulladék) kubai, vagy nem tudom mi a legjobb (sosem szivaroztam még)


Jó szivar, jó rum társaságában, havi egyszer egy fél nap chillezés, jó társaságban.


A cigarettázgatásnak, semmi értelme szerintem (nem véletlenül szoktam le róla)

dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!