Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Örülnél ha minden boltban...

Örülnél ha minden boltban lehetne kapni megint cigit mint régen?

Figyelt kérdés

Én igen

Pl, tescoba, pennybe.



2022. okt. 18. 20:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Dohányboltok megszűnnének, és olcsóbb lenne legalább 300 ft-al a cigi.
2022. okt. 18. 20:00
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lenne korlátozás, mindenki megvehetné a cigit. Mit szólnátok ehhez?
2022. okt. 18. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem lenne olcsobb mert az EU-s szabalyok szerint van meghatarozva az adotartalma. Amugy pont jo ez igy hogy kevesebb helyen kaphato, ha kevesebben dohanyoznak az mindenkinek jo. A te korlatolt kis velemenyed igazabol teljesen irrelevans.
2022. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem támogatom a dohányzást.
2022. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem dohányzom, igen. Több okból sem támogatom a dohányboltok létezését. Egy csomó kisboltot tönkretett, hogy nem árulhat cigit. Ráadásul a dohánybolt veszélyes az eladókra. Le van fedve az ablak, ha egyedül van bent az eladó, akkor kintről senki nem vesz észre a betörést, teljesen nyugodtan le lehet szúrni rablás közben. Nálunk faluban csak a dohánybolt van nyitva hétvégén, az is kocsma mellett van. Szerintem creepy, hogy a szülőnek kint kell hagynia a kisgyereket az alkeszok mellett, ha be akar menni, hogy vegyen ÁSVÁNYVIZET, mert már megint gáz van a vízhálózattal a településen és ihatatlan a csapvíz.
2022. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Amikor bevezették a trafikrendszert, nagyon ki voltamd akadva, de most már megszoktam, nem zavar, jó ez így. Igazából jobb is, hogy valamivel kevesebbet találkoznak így a fiatalabbak a cigivel és korlátozottabban is jutnak hozzá.
2022. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2022. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mikor árulták kisboltokba akkor se kívántam és most se.
2022. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!