Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki hogy adta be a párjának...

Ki hogy adta be a párjának hogy újra dohányozni szeretne?

Figyelt kérdés
2020 őszén derült ki hogy babát várok, elhagytam a dohányzást mire vissza szokhattam volna újra babát vártam. Most újra szeretnék dohányozni (párom is dohányzik) de nem tudom hogy mondjam neki vagy csak vegyek tőle és gyújtsak rá? Ki hogy csinálta? Pici lassan 1 éves már nem szopizik (fogamzásgátlótól elment a tejem)

#dohányzás #visszaszokas
2023. jún. 27. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ja, a gyereknek full egészséges, ha ott pöfékelsz mellette.
2023. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Megszülsz neki két gyereket, de ezt nem mered elmondani neki... wow.


Persze mit várjon az ember valakitől, aki egy vagyont költ arra, hogy büdös és egészségtelen legyen?

2023. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Odamész hozzá, miután éppen rágyújtott, kiveszed a szájából a cigit, szívsz egy jó mély slukkot, majd tolsz 3 füstkarikát az arcára. Utána fogod a dekket, és előbb elnyomod a nyelveden, majd összerágod és lenyeled az egészet, miközben olyan szigorúan nézel, mint Clint Eastwood bármelyik westernfilmjében.

Ezzel ki is raktad az irányjelzőt, és megszólalnod sem kellett.

2023. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze mert csak a gyerek mellett lehet pofekelni... lehet te lukban élsz, én nem...
2023. jún. 28. 06:34
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Simán meg mondod neki figyi szerelmem cigizni szeretnék ha te is szívod akkor én is! Ha nem engeded és leszólsz akkor kiverem a balhét!

Vissza szokok mert kiderült, hogy nem is káros a cigi!!

2023. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

10 év alatt kb. 0,5 kg kátrány rakódik le/szívódik fel a tüdődben. Ez ugyan

az az anyag, amivel az útépítésen is dolgoznak.

Tehát egy nagy joghurtos doboznyi szurok kerül abba a szervedbe, ami oxigénnel látja el a tested.

2023. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Sajnos sok szülőt látni az utcán akik kicsi gyerek(ek) mellett dohányoznak.

Téves az az elképzelés, hogy csak a terhesség ideje alatt erősen ellenjavalt a dohányzás. Ha szülés után újból elkezd dohányozni az illető, akkor ezzel ugyan olyan sokat árt a gyerekének (gyerekeinek) mintha a terhesség alatt dohányzott volna.

Csak mivel ez az ártalmas cigaretta látszólag nincs hatással a kiskorú gyermekekre,(bizonyos ideig) ezért sokan nem veszik észre, hogy valójában mennyit is ártanak ezzel a rendkívül káros és szervezetromboló szokásukkal.

Ártó indokok:


- a gyermek passzív dohányos lesz (hasonlóan egészségkárosító mint az aktív dohányzás)


- a gyermek mindenhol a cigaretta szagát érzi és ezáltal elveszítheti a jó közérzését


- a későbbiekben a gyermek is rászokhat (nagy valószínűséggel) a dohányzásra, mivel a gyerekkora nagy részében ezt látta a szüleitől.



Ezek után azt javaslom jól fontolja meg a "visszaszokás" kérdését, más és saját érdekében is.

2023. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Gyujts ra es kesz. Amig a labak nyitva vannak este addig nem lesz gond neki:D
2023. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell mondani elmész a dohanyboltba és veszel aztán majd úgyis látni fogja.
2023. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!