Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bolti dobozos, töltött vagy...

Bolti dobozos, töltött vagy tekert cigi éri meg jobban? Esetleg neo?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon felmentek a cigi árak, boltból már eléggé drága mostmár venni. Gondolkoztam rajta, hogy átállok töltött vagy tekert cigire, de a kettő közül sem tudom hogy melyik érné meg jobban. Esetlegesen már meglévő hevítőkészülékkel inkább neot vegyek? Mit ajánlotok?
2023. júl. 2. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Én Neot vásárolok, budapesti vagyok de átjárok érte Párkányba. Ott 3,3 euro egy doboz és mindig van valami akció is.
2023. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A leszokast ajanlom, hidd el hihetetlen penzeket lehet ugy megsporolni.
2023. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
13%
Tekerd,vagy töltsd! A dohányt meg próbáld meg interneten keresni,sokan árulnak házilag termesztettet,ha veszel pl. 100 darab cigarettára valót,konkrétan nem tudom hány gramm,mert én 2 euróba veszem a cigarettát és garantálom majdnem olyan jó minőségű,mint az üzleti. 5 csomag cigaretta a boltban ha 5 euróban számoljuk az 25 euró,tehát az 100 szál. Ha kéz alól veszel dohányt megúszod mondjuk 10 euróban. Ha 10 nap alatt fogy el 5 csomag tehát 100 szál,az egy hónapban 3x 25 euró az az 75 eu ha üzletből veszed. Ha nem,akkor 3x 10 euró az 30 eu. Havonta már megspóroltál 45 eurót,de ehhez azért kell tudnod kit kell keresned. Ha biztosra megyünk,legyen 13 euró a dohány 3x 13 eu az 39 eu. Még így is 36 eu havonta marad a zsebedben,az évi 468 eu. Vagy felkeresel engem,nekem is eladó cigarettám,nagyon is jó fajta.
2023. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Irtó ciki a dohányzás és rendkívül káros is. Nőj fel! Ha füstölni akarsz, akkor inkább vízipipázz.
2023. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Én töltöm, mert a dobozos nagyon drága.
2023. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
31%
4. Majd te fogod megmondani neki hogy mit csináljon nem? :D Nem ez volt a kérdés,hogy szerinted mi a káros meg mi nem.
2023. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Középkori ruházatot is lehet hordani, hiszen senkinek semmi köze nincs hozzá, de attól még ciki és hülyének nézik az embert benne. A dohányzás több ugyanez és még káros is. Véleményem lehet róla.
2023. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!