Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az igaz, hogy a töltött...

Az igaz, hogy a töltött cigaretta sokkal károsabb, mint a gyári dobozos? (nagyobb esély a gégerákra töltöttel)

Figyelt kérdés

Ismerősöm mondta , hogy sokkal nagyobb az esélye a torok/gégerák kialakulásának annál, aki töltött cigit szív.

Ez lehetséges?

Azért is érdekelne , mert én kb 1 éve töltöm és azt vettem észre, hogy a töltött cigi elszívása után kaparni szokott a torkom.Amikor gyári, dobozos cigit szívtam, ilyesmit nem tapasztaltam.



2015. dec. 21. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már cigizel, nem mindegy, hogy melyiktől kapsz gégerákot? Esély mindkettőnél megvan.

Egyébként, meg valszeg azért kapar a torkod, mert keményebbre töltöd, mint a bolti.

2015. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha erősebbet szívsz jobban megterheli a szervezetedet.
2015. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, a gyárihoz képest milyenre töltöd. Nagyobb kockázatot csak akkor jelenthet, ha valami filter nélküli papírba csomagolod, de ez nem jellemző manapság.

Egyébként ha a hajlam benned van, akkor már szinte mindegy milyet és mennyit szívsz, nem azon fog múlni, hogy töltöd vagy dobozosan veszed.

2015. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én amikor töltöttem, akkor baromira köhögtem, mióta dobozosat szívok nincs ilyen problémám.
2015. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!