Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » HHC Vape-t megéri kipróbálni...

HHC Vape-t megéri kipróbálni amíg nem illegális? Van valami hatása? Vagy sok ennyiért?

Figyelt kérdés
Általában 20ezer ft 200 puff

2023. júl. 15. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a henrymorgan.cz-ről szoktam rendelni 400 puff 12.500 forint+szállítás.Hatása teljessen olyan mint a thc-nak csak annyival másabb,hogy nem kap el a parafless.Meg pár slukk elég és készen is vagy teljessen:D Ha mindennap is szívod jó pár hétig elég
2023. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elvileg 2-3 slukk bőven elég az elején. rendeltem én is kb ennyiért 400 puffosat, kíváncsi leszek :D

Egyébként kb meddig tart a hatása, meg egy nap Te pl mennyit szívsz bele? Én most leraktam a cigit úgyhogy költhetek ilyen másfajta hülyeségre

Ja meg a 400 puff tényleg 400 puff? Voltak régebben ilyen elektromos cigik, amire rá volt írva hogy 1600 puff meg ilyenek, de jóval előbb elfogytak.

2023. júl. 17. 19:30
 3/3 ASegélyember ***** válasza:
Tud valaki infót róla esetleg hogy bulihelyen szabad e ilyen dolgokat használni ha maga a HHC legális még itt ugye?
2023. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!