Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak ha elegem van a...

Mit csináljak ha elegem van a cigizésből, de szeretek cigizni sajnos és leszokni sem tudok pedig csak heti 1-2 szálat szívok, de arról a kevés mennyiségről se tudok lemondani?

Figyelt kérdés
Kávé mellé nagyon jól tud esni a cigi. Mivel nem akarok ennél jobban nikotin függő lenni, ezért mivel csak heti 2 szálat szívok a többi napon mentes e cigit szívok a feeling miatt. De az a baj, hogy a mentesről se tudok leszokni nem értem miért? Jó is meg nem is. De félek, mivel hiú vagyok, hogy tönkreteszi a bőrömet.

2023. aug. 1. 19:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogyha kávézok mellé sajnos kívánom a cigit is..
2023. aug. 1. 19:33
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj a kávé mellé is e-cigit szívni, akár olyat is, aminek az íze passzol hozzá. Eleinte fura lesz, de légy erős és egy idő után már eszedbe sem jut a sima cigi. Nálam ez a módszer vált be. Jó eséllyel nálad is, ha képes voltál heti 2 szálra csökkenteni, ami szép teljesítmény.
2023. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eddig csak havi 1-2 szívtam 2 hónapja szoktam rá a heti 1-2 re. Úgy érzem, hogy egyre jobban kívánom a sima cigit. Az e cigi nem esik olyan jól a kávéhoz.
2023. aug. 1. 19:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz ténylegesen rászokni, szóval hagyd abba még most
2023. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem tudsz lemondani, csak nem akarsz. Bebeszéled magad, pedig mélyen legbelül folytatni akarod.
2023. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
E cigit semmiképpen, annál még az olcsó sodort is jobb.
2023. aug. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál kávét és egy ideig ne gyújts rá. Hány éves vagy kérdező és mióta füstölsz?
2023. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kávét miért ne ihatna? Ne gyújtson rá azt kész!
2023. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kávé az nagy cigimágnes, sokkal könnyebb nem rágyujtani, ha nem kávézik az ember.

Nekem néhány éve a kávéval volt problémám, minimum 10-et ittam naponta. Letettem a kávét és azt vettem észre, hogy kevesebb mint feleannyit dohányzok kávé nélkül, mint kávéval.

2023. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Én most tartok a 4.napnál, hogy letettük a cigit.


Anno kocadohányosként kezdtem, de aztán szépen lassan berántott és már egy 10 éve folyamatosan dohányzom. Próbáltam az Iqos-t, de napi 2 doboz is elment, köhögtem is tőle és mellette néha kellett a cigi, így azt elhagytam.


Most le tettem mindent. Nem akarok költeni rá többet. Fura, de azt az óránként 10 perc sóvárgást kell valamivel eltereljem, mindig iszok egy két korty vizet (amúgy rossz ivó voltam most legalább iszok is).


Kávézom...de mindig csak reggel és mindig kihagyhatatlan volt mellé a cigi. Na most ugyanúgy kávézom, de néha már napközben is megiszok egyet ugyan azon a helyen, ahol dohányoztam. Vagy csak leülök oda egy pohár vízzel. Szóval az a fura, hogy ha több kávét iszok, kevésbé hiányzik a cigi (valszeg mert lelkileg jobban rá voltam kattanva, mint fizikailag).


Valakinek az segít, ha megváltoztat mindent valakinek meg az, ha sok minden marad úgy csak a cigi megy.


Én még most elvagyok nélküle. Én is szerettem dohányozni, de iszonyatosan sajnálom rá a pénzt most már.

2023. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!