Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mai nap este egy sajnos...

Mai nap este egy sajnos kihagyhatatlan buli elé nézek ahol természetesen nagyobb mennyiségű alkohol fogyasztás kísér, mennyit kellene aludnom ahhoz hogy másnap használható legyek?

Figyelt kérdés
Egyik kedves barátom megkért, hogy mennyek el vele dolgozni reggel 9kor van a kezdés ami azt jelenti hogy 8 fele kelnem kell, egy kiadós buli után mennyi alvás szükséges hogy ne legyek mosott szar másnap a melóban? Gyors segítségeteket kérném.

2014. jún. 6. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, nekem 22-23 éves koromig elég volt ilyenkor 3-4 óra alvás, de most 26 évesen már inkább 5-6 óra. Illetve amikor hazaérsz a buliból, igyál meg egy fél liter-liter vizet lefekvés előtt, ehetsz is valamit ha teszel bele pezsgőtablettát, az is jó, és reggelre legyen kinn víz/C-vitamin/fájdalomcsillapító, mert az igazán jó bulik tudnak csúnya ébredést eredményezni :D
2014. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és eddig nem volt ilyen problémám mert aludhattam ameddig szerettem volna, persze a másnap sosem elkerülhető, de most még munka is ugyhogy nem szabadna mosott szar lennem holnapra :D
2014. jún. 6. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb mennyiségű alkohol miért természetes?
2014. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!