Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon idegesít, hogy mindig...

Nagyon idegesít, hogy mindig személyit kérnek tolem a dohányboltban! Hiába vagyok már 19 éves. Pedig ugyanoda járok már pár honapja. Mit csináljak, hogy ne kérjék el többet?

Figyelt kérdés
Pedig nagykorunak nézek ki anyám szerint is nem 15 nek. Nem értem akkor ezt. Van egy 15 éves ismerösöm tole nem kérnek bezzeg személyit...12 éves kora ota cigizik mindig ki adták neki. Ez most hogy van akkor? Egész életemben személyivel kell majd járnom a dohiba amig meg nem öregszek?

2023. aug. 7. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj máshova
2023. aug. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne dohányozz, jobban járnál.
2023. aug. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen is ugyanúgy elkérték tőlem, mint amikor 19-20 voltam.

Volt egy fiatal csajszi akinek leesett az álla, hogy “te?! idősebb vagy nálam?”

Aztán volt egy “törzshelyem” oda már volt, hogy csak beszélgetni jártam be vagy egy kávéra/energiaitalra, ott nem kérték el.

2023. aug. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz mit csinálni, ha nagyon akarják, úgyis elkérik.
2023. aug. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem 33 évesen is elkérték. Mikor meglátták a születési időt, ott volt a pofára esés. Azóta is elkérnék, csak ugyanazokba járok általában, ott már ismernek. Idegen helyen pedig elgondolkodnak egy pillanatra hogy kérjék vagy ne.
2023. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy fiatalabbnak nézel ki.
2023. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Készítsd elő, ez legyen a legnagyobb bajod. 10 év múlva örülni fogsz, ha elkérik majd, mert azt jelenti hogy fiatalos vagy.
2023. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!