Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 19 éves vagyok nemrég kiderült...

19 éves vagyok nemrég kiderült hogy chron-beteg vagyok de most már nagyjából jól vagyok 3 éve dohányzok kultúráltan napi 2-4 szálat sokszor szünetekkel egy időre leszoktam 3 hétre? Többi lent

Figyelt kérdés
de aztán csak hiányzott az életérzés a füst nem a nikotin az orvos is megmondta ne dohányozzak de minimalizálni tudom nap 1szálra is, de örökre nem tudnám letenni és nem is akarom ennyi még belefér? Nem?

2013. márc. 8. 11:51
 1/3 anonim válasza:
Ne dohányozz, ha napi egy szálra le tudod csökkenteni a napi adagodat, akkor minek cigizel?! Azzal nem leszel vagányabb, és ráadásul van egy elég komoly betegséged, hidd el, a cigi nem "életérzés", hanem a büdös, és vissza taszító érzésé, egyébként meg nem a füstje hiányzik, hanem a nikotin, bármit is gondolsz! Ráadásul ha még az orvos is azt mondta hogy hagyj fel a cigivel, akkor meg főleg rakd le, (nem hülyeségből mondott ilyesmit) addig még nem késő, a cigi a betegségeket nem javítja, hanem súlyosbítja!
2013. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A baj az hogy nem akarod ... ha akarnád le is raknád a cigit !!!
2013. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Légy erős és rakd le. Én is chron beteg vagyok, és tudom, hogy még az apró dolgok is számítanak. Nekem ételekről kellett lemondanom, arról, hogy buliban igyak. Nehéz volt, de megtettem, helyette inkább sportolok, és így utólag örülök, hogy így alakult, persze nem a betegségnek, csak hogy életmódot váltottam. 21/F
2013. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!