Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füvezés után megmardt ez a...

Füvezés után megmardt ez a lebego hullamzo erzes es nem mulik tobb eve mitol lehet ez? Sokszor ra is parazok erre es rosszul leszek

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nemtudom, de érdekelne, hol vetted azt a cuccot, amitől évekig lebegsz.
2023. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Az szintetikus szar volt ami felborította a mentális egészségedet
2023. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Es ezzel lehet mit kezdeni? Mar regota tart panikbeteg lettem tole es mar teljesen kikeszultem. Barmire raparazok es felek hogy meghalok, de ezzel ellentetbe mar ugy vagyok vele hogy ugy legalabb nem kellene tovabb szenvedjek
2023. aug. 10. 23:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad megzakkant rendesen.
2023. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
A fŰ eGéSzséGeS, csAk aZ alKohÓl RósZ 🤡🤡🤡
2023. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Több éve nem múlik el? Te biztos hogy nem füvet szívtál!!!

Tudomásom szerint, nem létezik olyan drog, aminek évek után is lehetne érezni a hatását!!

A varázsgomba és az LSD, aminek a hatása, több év után is beüthet egy józan állapotban is, bár ez is nagyon ritka!

Neked valami más bajod van!!

2023. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Gratulálok, füvezz csak még többet, az GYÓGYÍT!!! Orvosi fŰŰŰŰ!!!
2023. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem füvet szívtál.

Keress fel szakembert mert egy egyedül úgy tűnik nem fogod tudni leküzdeni. Pánikbeteg vagy, szóval simán lehet, hogy az agyad játszik veled és te a fűhöz kötsz egy olyan érzést, ami nincs is.

2023. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, bar fu ellenes vagyok, siman lehet 100% psziches. Szorongas, tudat alatt generalod a hasonlo erzest.

Nekem negyven ev alatt volt lebego erzes, szorito mellkas, sok sav, hasmenes, szorulas, gyakorlatilag minden. Antidepi meg nyugtato teljesen megszabaditott. Persze orvoshoz mentem. Bar korabban.

2023. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Fű sokszor kihozza a lappangó pszichiátriai megbetegedéseket. Megszívtad...szó szerint.
2023. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!