Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » HHC-O vélemények?

HHC-O vélemények?

Figyelt kérdés

Úgy tudom erősebb mint a sima HHC viszont azt mondják előállít egy veszélyes ketén gázt.


Valaki próbálta már innen milyen? Tényleg okozhat ketén mérgezést?



2023. aug. 14. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam még sosem, viszont egy barátom ismerősének a testvére igen. Ő pedig azt üzeni, hogy az első pár alkalommal erős és hatásos, viszont heti 1-2 alkalmas használattól annyira kicsinálja a tüdőt, hogy nagyobb szippantás után köhögsz az életedért. Illetve előbb fáj a fejed tőle, mint hogy hatna. Sajnos én ezeket a tapasztalatokat tudom, ezért lehet kihagynám ha rólam lenne szó…
2023. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1es miért csinálja ki a tüdőt?
2023. okt. 14. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden ilyen elektromos cuccban lehet egy csomó káros anyag. De nem is a baj vele, hanem hogy fűhöz a közelbe nem ér az élmény. Lényegében egy lehetségesen káros dizájner drok ami legalább felért a sima fűvel és annyi a pozitívum hogy bírságot kapsz érte nem börit.
2023. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval hogy nem tudjuk milyen káros de a sima fűnél tuti csak károsabb lehet.

Hatásban nem képes azt adni mint egy jó csár.

Tehát csak azért jó mert nem lecsukással, hanem pénzbírsággal jár? Ne vicceljünk már :)

2023. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem próbálom ki
2023. okt. 18. 03:22
 6/6 Terézanyu22 válasza:
Én próbáltam nem mindegyik köhögtetős. Én szerintem (10 éve 420) simán jobban adja mint egy jó csár. jól kell használni. Nálam 3 -4 puff masszív 3-4 órás élményt ad sőt van hogy egész napra kitart, 2 hónapja szívom sokkal több pénzem megmarad nem vagyok büdös mint a dög nem durran be a szemem és bármikor szinte bárhol tudok belőle slukkolni. CBD groupos termékeket ajánlom.3 slukk sokáig benntartod és kb 3-4 perc után fogod érezni aztán már minden fasza. Csak ajánlani tudom !
nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!