Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan aki cigizik ,de...

Van olyan aki cigizik ,de zavarja ha a férje,párja,barátja,barátnője,gyereke cigizik?mi zavarja abban hogy a másik dohányzik?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 13:25
 1/3 anonim válasza:
Ezeket általában a láncdohányos pedagógusokat szokták zavarni. Ha valaki beleszív egy cigarettába vagy e-cigibe, abból ügyet csinálnak, miközben ők meg napi 2-3 doboz cigarettát szívnak el.
2023. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. számbol vetted ki a szot. Sajnos ilyenek ezek a népmővészeti cserépedények!:D
2023. aug. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anno az exem dohányos volt (napi fél-1 dobozt szívott kb), és én is alkalmanként elszívtam pár szálat, volt hogy naponta 1-2t, de volt hogy egyáltalán semmit. Aki rendszeresen dohányzik, annak a szaglása/ízlelése eltompul, és már nem érzi ezt annyira, mint mások. Engem baromira zavart, hogy az intim pillanatoknál egy adag füsttel smárolok, és alapból visszataszító számomra ha egy nő büdös.
2023. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!