Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Legerősebb cigi / dohány amit...

Legerősebb cigi / dohány amit próbáltatok?

Figyelt kérdés
Sok féle cigit szívtam már, de így egyértelműen talán a barna szofit emelném ki az eddigiek közül, mint legerősebbet. De hátha tudtok jobbat mondani. Illetve dohányból is érdekelne, hogy melyik az aminek tűrhető ára van és bitang erős? (kb 2000-3200 ft között a 30g-os)

2023. aug. 26. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dunhill, az eléggé karcos.
2023. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barna szofi
2023. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cigiből: piros LD, Marlboro Core Touch, Winston Classic. Dohányból: Piros Winston (ez az egy amiből töltöttem cigit, elég erős volt igen. de nyilván dohányból az összes piros erős, mivel te töltöd meg a cigit vele)
2023. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete Benson, persze a piros Priluki keményebb volt anno :)
2023. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Priluki, szivarban Don Alfredo. Az a szabolcsi karcosság.
2023. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
58%
Egyértelműen fekete benson
2023. aug. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A sárga Camel erősebb mint az általad kérdésben említettek, de a legerősebb cigi amit életemben szívtam az a francia Gitanes volt. Abból még a kék is lórúgás, de a fekete valami brutál... Francia légiós cigaretta, sajnos csak külföldről rendelhető.
2023. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kipróbáltam a fekete Bensont, tényleg bika!
2023. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!