Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha még 16 évesen 5 hónapig...

Ha még 16 évesen 5 hónapig szívtam 5 százalékos elf bart,az mennyire lehetett káros?

Figyelt kérdés

Mivel lassan szívtam ezert szerencsere csak 1 fogyott el,es mikor a masodikat kezdtem szívni akkor buktam le a szülők előtt.

Eleve nem valami erős a tüdőm és azóta én is beláttam már mekkora hülyeséget csináltam,azóta semmit nem szívtam.

Tüdőszürőre minden evben megyek,es jók az eredmenyeim,de ez a kerdes azota sem hagy nyugodni,hogy lehet ezzel alapoztam meg valami betegseg kialakulását.

18l



2023. szept. 2. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Károsabb mint a cigi, olyan mintha triplán cigiztél volna. Én a helyedben csináltatnék egy teljes labor vérképet és gyakrabban járnék tüdőszűrésre.

Üdv!

Dr. Kondrád

2023. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A székleted milyen?
2023. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Túl lihegik a cigik károsságát.
2023. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel biztosan nem alapoztál meg semmilyen betegséget szerintem. Nézd meg a családfádat, mennyien dohányoztak, meddig, alakult-e ki valamilyen betegség a dohányzás miatt. Ezt az elfbart eléggé felfújják, egy sima e-cigi csak kisebb. Ha megnézed minden országba legális, és külön boltokat építettek ki, csak nálunk nem. Igaz, hogy sokkal több a nikotintartalma, de a szervezet tisztítja magát. Több kutatás is bizonyította, hogy aki 30 éves kora előtt dohányzott és 30 évesen letette, annak nem alakult ki semmilyen betegsége.
2023. szept. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem rendor tartott eloadast, az elf bar ugyanolyan karos mint a cigi csak nem tudod hany cigit szivsz el egybe, nincs egyszer csak vege. En ismerek olyat aki egy 2500as elfet 3 nap alatt elszivott az kb 4-5 doboz cigi, 13 eves az illeto
2023. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!