Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1 doboz cigaretta káros?

1 doboz cigaretta káros?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nemrég lettem 18 ezért úgy döntöttem, hogy kipróbálom a cigarettát. Manapság tudom ritka az ilyen, de korábban nem próbáltam még, vettem egy doboz cigarettát és kipróbáltam. Ami azt illeti kellemes érzés szívni, de nem tudom elképzelni vele a mindennapjaimat hosszútávon. A kérdésem annyi, hogy nagy bajt jelent ha elszívom az egész doboznyit? Sokat sportolok, így tudom, hogy nem vennék több dobozzal, de értitek, ha már van, akkor időnként jó lenne elszívni egyet-egyet. Légyszíves a kérdésemre válaszoljatok, tisztában vagyok vele hogy rá lehet könnyen szokni.



#cigaretta #doboz #1 doboz káros
2023. aug. 5. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz belehalni.
2023. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, káros, de a fő veszély valóban a rászokás. Minden láncdohányos úgy kezdi, ahogy te most.
2023. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztába vagyok. Viszont azt el lehet nekem hinni, hogy vagyok annyira egészséges és fitt, hogy már csak az miatt se akarjak több dobozzal venni.Egyszer-kétszer buliban a hangulat kedvéért gondoltam rá.
2023. aug. 5. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem káros. Foleg ha csak heti 2 szálat szívsz.
2023. aug. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha többet nem veszel nem lesz gond.
2023. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem káros,ha jólesik szívjad,de a mértéket tartsd
2023. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!