Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit kezdjek a barátnőm dohányz...

Mit kezdjek a barátnőm dohányzásával?

Figyelt kérdés
Dohányozik, nem komolyan de azért a napi egy/fél csomag heets megvolt az elmúlt időben,nem tudom hogy az soknak vagy kevésnek számít e.Most próbál változtatni,de azt látom rajta hogy miattam csinálja,pedig megbeszéltük hogy saját magáért van ez és be el is fogadta ezt. a barátnői befolyására meg a függőség miatt azonban mindig visszatér a tevékenységhez.A lényeg az,hogy nem fogja letenni véglegesen belátható időn belül.Nekem irracionális szorongást okoz ez,mert szeretem őt és féltem az egészségét.Amikor látom hogy a füstöt fújja ki,vagy rágondolok erre,összeszorul a gyomrom és halálfélelem fog el,csak nem miattam,hanem miatta.Szerintetek hogy tudnám mérsékelni ezt?Ő megtett mindent,amit tudott,és többet nem akarom felhozni.Azt tudni kell rólam,hogy kb 40 szál cigit szívtam el,mielőtt abbahagytam volna.De 1hónap után abbahagytam az egészet.Ilyen félévente kipróbálom megint,de nagyon szarul vagyok tőle,fáj a hasam.Szerintetek ez összekapcsolódott bennem a dohányozással tudat alatt?A saját rossz benyomásom?és ezért érzem azt hogy neki milyen szar most? teljesen megnyomorít ez a szorongás,akkor múlna el ha ő abbahagyná,de erre nincs kilátás.Mondom hogy ez irracionális,hiába akarom nyugtatni magam,nem megy

2023. szept. 6. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akarja, akkor soha nem is fogja abbahagyni, ezt most fogadd el. Bár nem értem mit vársz tőle, ha te ugyanúgy visszacsábulsz 1-1 szálra.


Ő dohányos, ha így tudsz vele lenni, legyél, ha nem, akkor nincs közös jövőtök.

2023. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de én mit tehetek a belsőmben hogy el tudjam viselni? és szerintem le tudna szokni mert 2 hétig simán bírta.Csak az életérzés hiányzik neki.Meg a környezetében mindenki dohányozik(barátok),így nehéz ellenálni.
2023. szept. 6. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
baszd teherbe, akkor tutko abbahaggya
2023. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. Dehogy hagyja azért abba, legfeljebb azt hazudja hogy kevesebbet szív!!!

Ha letudná tenni akkor le is tenné, de annyira gyenge szar az ilyen embereknek az akarat erjük hogy képtelenek erre.

Ha téged zavar , jobb ha nem is jössz össze vele.

De majd meglátod ha elmúlik a rózsaszín köd.!!!

Megfogod utálni még magadat is ezért amiért ilyen gyenge voltál.

Persze tudjuk hogy milyen a szerelmes amber, nem ismeri el vagy nem akarja elismerni hogy nem szereted az iylet.

CSak áltatod magad hogy majd így vagy úgy lesz, de nem lesz jobb, sőt sokall rosszabb lesz.

Ha nem lennél ilyen pipogya gyerek akkor megmernéd mondani és tenni is, hogy vagy abba hagyja vagy vége mindennek.

2023. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Es mondjon le a pinarol? Sztem addig tartsad meg amig masik csajt nem szerzel
2023. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha a környezetében sokan füstölnek nehéz lesz.
2023. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!