Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kiskorú gyermek, szülők...

Kiskorú gyermek, szülők dohányzása?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés, miszerint ugyebár a dohányzás súlyosan károsítja az ön és környezete egészségét. Viszont sajnos számtalanszor látom, hogy a szülők a gyerekük mellett füstölnek, nem kicsit. Gondolom ugyanez megy otthon is. Ez vajon hogy a fenébe nem meríti ki a kiskorú veszéjeztetését? Szerintem súlyosan károsítja a gyereket, + jó eséllyel a gyerek dohányozni fog, mert ezt látta. Ezért pl a gyámügy miért nem vartyog? Vagy a védőnő, vagy a háziorvos? Ha rajtam múlna, 1-2 felszólítás után elvenném a gyereket az ilyen szülőktől. Ugyanez vonatkozik persze az alkoholizálásra is.
2021. aug. 9. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el ciganytelepre vagy Borsodban szegények közé van nagyobb probléma is annál hogy cigizik a szülő a gyerek mellett.
2021. aug. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy az utcán rágyújtok és esetleg a fiam velem van, nem azt jelenti, hogy otthon a lakásban is van dohányzás.

Egyrészt.

Másrészt amikor én voltam gyerek, kb mindenki dohányzott. Anyu a gyerekorvosunkkal együtt pöfékelt a nappaliban.

Nyilván nem helyes, de a veszélyeztetéstől azért ez marha messze van.

2021. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az hogy gyerekkorodban mi volt, egy dolog. Mondjuk elég szomorú, hogy anyádék sz*rtak rád, az orvossal(!!!) együtt. Vertem volna szájba mindet. És bizony veszélyeztetés. Súlyosan mérgező füstöt KÉNYTELEN a gyerek ugyanúgy beszipákolni, mint a gyagya szülei. Ja, az utcán is ugyanúgy szívja a gyerek, mert én is akaratomon kívül szívom más bűzrúdjának a füstjét az UTCÁN. A gyámhatóság helyében ezért brutálisan büntetnék.
2021. aug. 10. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Kár, hogy hugival ovis korunkban nem pofoztuk le anyut a doktor bácsival. Már bánom:))


A gyámhatóság sokkal durvább esetekben sem tesz semmit.

2021. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"A gyámhatóság sokkal durvább esetekben sem tesz semmit."


na itt a baj.


"Kár, hogy hugival ovis korunkban nem pofoztuk le anyut a doktor bácsival."


anyunak meg a doktor bácsinak kellett volna annyi eszének lenni...

2021. aug. 11. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet mindenki annyira okos mint te

Meg agresszív...

2021. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!