Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet baj belőle? (Most fogok...

Lehet baj belőle? (Most fogok kapni hideget-meleget tudom, a dohányzás nagyon káros stb-stb… Ezzel nem is vitatkozom), na de…

Figyelt kérdés
Hörghurutom volt kaptam rá egy erős antibiotikumot. A 7.-ik szem gyógyszer után úgy éreztem már kezdek jól lenni és rá gyújtottam. Visszaeshetek a betegségbe? (Még mindig szedem a gyógyszert egyébként, 10 napig kell szednem, 3 szem van vissza)

2023. szept. 7. 14:52
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, visszaeshetsz. A füst, meg a mindenféle káros anyag gátolja a gyógyulást, irritatív hatású,plusz gyulladást okozhat, károsítja az egyébként is gyenge nyálkahártyát.
2023. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Az antibiotikumot még mindig szedem, azért az csaknem hagyja, hogy visszaessek nem? :/

Nem sokat szívtam amúgy ilyen max 6 szál (előtte napi 1 doboz simán elfogyott)

Vagy esetleg ha iqos-ra vagy glo-ra cserélném? Az “jobb” lenne?

2023. szept. 7. 15:39
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az antibiotikum amíg be nem szeded a megfelelő adagot, addig akármilyen külső nyálkahártyára inzultus ebbe bezavarhat. Nem feltétlen lesz ez így, de sajnos benne van a pakliban.
2023. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Én betegségemet végigcigiztem és gyorsabban meggyógyultam mint amikor nem cigiztem.
2023. szept. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 neked is hörghurut volt?
2023. szept. 8. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!