Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A marihuána akkor is kifejti...

A marihuána akkor is kifejti hatását ha teát főznek belőle?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Igen,mindenhogyan.Pl ott a sütemény is,bizonyára ismered. :)

Sőt,ha megeszed,megiszod,akkor sokkal intenzívebb a hatása!

2010. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

az előző válaszoló rosszul tudja.

Már biztos hallottál olyanról hogy THC,ez a marihuána legfőbb pszichoaktív hatóanyag,tehát lényegében ez okozza a betépettség érzését.Ez egy éter molekula,és az éterektől tudni kell hogy nagyon rosszul oldódnak vízben..tehát nem tudod kioldani vízben.Ellenben jól oldódik szerves oldószerekben pl alkohol és már apoláris oldószerekben.De ha rám hallgatsz kihagyod ezt a fajta fogyasztási módszert..mert garantáltan áthányod magad a túlvilágra:D biztos tudod hogyha szívsz akkor kerülni kell az alkohol de leginkább tömény fogyasztását.ha még van kérdésed nyugodtan írj.peace ;)

2010. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Előző válaszoló , honnan tudja ennyire??

Talán már próbálta?? Jogi útra vihetem ezt a beírásodat is akár.



Hülyéskedek:D am teljesen igazad van:D

2010. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Mennyi ostoba van.mondjuk szinte csak olyan válaszok vannak miknek csak a fele igaz.Csinálhatsz teát belőle de tudni illik hogy a thc NEM CSAK ALKOHOLBAN hanem vajban is oldódik.tehát: felmelegíted a csárt egy kanál vajban, párolod, vagy főzöd, vagy mit tudom én mit csinálsz vele egy jó darabig aztán felöntöd abba a teába amit megakarsz inni.tehát elméletileg lehet, de mint tudjuk a vaj meg nem oldódik vízben, tehát a vaj csak a tea tetején fog lebegni.de vicces nem?:D én egy valamit tudok ajánlani ami szerintem király az a süti.ha édesanyádéktól cinkelsz akkor csinálj egy kis vajat. és mikor muffint süt akkor kérdezd meg hogy csinálhatok e én is esetleg egyet.és ügyesen belecsempészed a vajat, de abból ne nagyon adjál édesanyádéknak mert vagy leveszik, vagy nagyon lazák lesznek?
2010. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
csak úgy szólok hogy a szerves oldószerekben beletartozik a vaj is.A 2. ötleted hogy vajban oldjuk ki és azt tegyük teába..ennyi erővel egy szál spanglit is beleállíthatnál a bögrébe:D
2010. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mr.brown ***** válasza:
Alkoholba,zsír,olaj alapú dolgokba oldódik a THC.De ha egyszer neki álsz sütni akkor vigyázz, hogy ne menjen a hőmérséklet 200°C fölé mert akkor lebomlik a THC és nem fogsz érezni semmit.
2011. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1. Glicerinben is nagyon jól oldódik kb 160°C-on és az jó elektromos cigibe is. Beletöltöd és kész.

Alap járaton a THC 150-160°C-on oldódik mindenben

2017. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1. Glicerinben is nagyon jól oldódik kb 160°C-on és az jó elektromos cigibe is. Beletöltöd és kész.

Alap járaton a THC 150-160°C-on oldódik

2017. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!