Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen olyan dohány van ami...

Milyen olyan dohány van ami kellemes ízű, és erősebb mint egy arany marlboro?

Figyelt kérdés

Anti dohányosok kíméljenek!!!


Nem rég vetettem arany marlbi dohányt, most szívtam el belőle az elsőt és azt kell mondjam, hogy finom, jó íze van, de gyenge nekem. Körülbelül 5-6 hónapja dohányzok erős rendszerességgel. 16 éves vagyok, igen TUDOM MIT CSINÁLOK.

Előre is köszi a válaszokat!



2023. okt. 13. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem tudod...
2023. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
persze, hogy tudod ... aztán 5 év múlva jön a kérdés, hogy hogyan kellene leszokni.
2023. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zcom09 ***** válasza:

Ez nem igazán atudományok kategóriába tartozik.

A másik meg minek írod le a korodat, ha nem szeretnéd hogy megmonják mit csinálj. Ez olyan mint amikor egy kisgyerek odaszalad hozzád csak azért hogy elmondja hogy ő már 4 éves.

2023. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nikotinfüggőség egyik ismérve, hogy a lónak való dózis sem vált ki semmilyen eufóriát, csak hideg verejtékezést és hányingert. Nincs olyan, hogy az erősebb jobb!


Két választásod van:


1. Kis adagokkal fenntartod a függőséget, és ha visszafogod magad, akkor még kellemes érzéseket is fog nyújtani a dolog az állandó nikotin-éhségérzetek között,

2. vagy nagy akaraterővel teljesen elhagyod, és kb. egy hónap után megszűnik a zavaró sóvárgásérzet.


Xarban vagy - ugye már világos?

:-/

2023. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!