Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan aki kizárólag szűrő...

Van olyan aki kizárólag szűrő nélkül szívja a cigit?hol lehet kapni olyan cigit,illetve melyik fajta cigikből van olyan?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 04:33
 1/4 anonim ***** válasza:
eu-ban nincs
2023. okt. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most lehet hülyeséget mondok, de mi a különbség a szűrő nélküli cigi meg aközött, ha veszel rendes cigit és letéped róla a szűrőt?
2023. okt. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már érdemesebb sodorni, vagy letéped/levágod a szűrőt a sima cigiről.
2023. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 az a külömbség, hogy a letört szűrős cigiből kiperegnek az apróbb dohánydarabok, amiket köpködhetsz, bár ez a gyárilag szűrő nélküli és a tekert ciginél is előfordulhat, csak ritkábban.

#1 nem értem miért hiszik olyan sokan azt, hogy az eu határozza meg a magyar dohányválasztékot. Ausztria, Szlovákia eu-s országok bármikor átmehetsz egy 3000-ft-os vonatjeggyel, bemehetsz egy dohányboltba és megláthatod, hogy sokkal több minden van ott 1 üzletben, mint ami nálunk országosan. Ezt egy magyar tulajdonú vállalat (odbe) határozza meg.

Kérdező, én tavalyelőtt vettem ausztriában talpas lucky strike-ot, nem tudom van-e még, de szerintem igen, itthon talpas simphoniát szívtam, de az már nagyon rég nincs. Szivarkák vannak szűrő nélkül, vagy sodorsz szűrő nélkül.

2023. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!