Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos helyett mi a legjobb...

Iqos helyett mi a legjobb alternatíva hevítős készülékben?

Figyelt kérdés

Penges iqos-om van, de már elkopott, vagy nem tudom, alig lehet szívni, deformálja a heets-eket, nem vágja.

Ilumára érdemes cserélni, v egyébre?


2023. okt. 30. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én először sajnáltam a pénzt az ilumara, mikor volt a becserélős akció, akkor váltottam, de nem bántam meg. Hatalmas könnyebbség, hogy nem kell takarítani, nem égeti meg sosem a töltetet, mindig egyforma az íze, sosem kormos.
2023. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ég és föld a heets és a terea, az utóbbi javára. Megéri, igen (bár leszokni még jobban megéri :P)
2023. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi ..akkor ilyen Pulze, meg hasonlóak, felejtősek?
2023. okt. 30. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2023. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A heets nekem se jött be, már azon voltam, hogy inkább leszokom, amikor kipróbáltam az ilumát és a tereát. Sokkal jobb. Szóval ha nem a leszokás a cél, akkor abszolút megéri ilumára váltani.
2023. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PMC Wagner ***** válasza:

alternatíva ami bejöhet a lil solid, ebben nem hevítő penge van hanem egy rúd(tüske). Ebbe mehet heets is (én feet-et használom mert olcsóbb) Viszont takarítás igényes, olyan szinten letud rakódni és megkeményedni a cucc benne hogy csavarhúzóval szoktam feltörni. 3 egymás követő használatot tesz lehetővé. aztán kell egy kicsit várni. De megbízható gép nekem lassan két éve megvan és nem volt vele gond még.


Egyébként van illuma one-om az sokkal jobb viszont a terea töltet drágább

nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!