Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sima bruyere gyökérből készült...

Sima bruyere gyökérből készült pipába milyen dohányokat ajánlotok kezdőknek?

Figyelt kérdés

Illetve hány fajta dohányt érdemes kipróbálni?

És egy pipába mennyire szentségtörés többféle dohányt használni? mármint nem egyszerre, hanem ha mondjuk 2-3 alkalom ugyanazzal majd egy másik dohányt is megkóstolna az ember.


2023. okt. 31. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarországon kb.: 20 külömböző pipadohányt forgalmaznak, így könnyen megtalálhatod a kedvenceidet. Kis segítség az én megfigyeléseim alapján:

Natúr dohány: Amphra, Irish dew. Szerintem mindkettő nagyon jó.

Latákia: Peterson Wild atlantik és Early morning pipe. Ha használsz filtert akkor a WA, ha nem akkor az EMP a jobb. (szerintem, az én ízlésem szerint)

Cawendish: Sunday's fantasy (filterrel), Original choice (filter nélkül), Black ambrozia.

Az ízesített dohányokat nem ismerem, de gyártó alapján ami jónak számít az a Peterson és a Mc baren. Átlagosnak a holger, planta, borkum.

2023. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem számít szentségtörésnek, mivel kezdőként, első pipáddal, keresed a kedvenc dohányaidat és ezt nem tudod másképp csinálni. Szerintem mindenki így kezdi.

A 2-3 tömésenkénti dohánycsere viszont túl gyakori, mert kb.: 2-3 tömés mire kitisztul, kikopik az előző dohány íze a pipából. 5-10 tömésenkénti dohánycserével már meg tudod ízlelni rendesen a doháhyt.

Én 3 pipát használok az előző válaszomban említett 3 dohánytípushoz. Van aki szerint már ez is szentségtörés, mert nekem legalább 10 pipára lenne szükségem (szerinte). Továbbá ismerek olyat is aki egy pipát használ, elszív egy zacskó dohányt, majd egy vegyes töméssel vált egy másikra és őt se érdekli ki mit gondol erről, mert így jó neki.

2023. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!