Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Évente max. 3-4 szál cigitől...

Évente max. 3-4 szál cigitől lehet bajom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenképp mérgező anyagot juttatok a szervezetembe. De ha amúgy viszonylag nem szmogos helyen élek, figyelek a táplálkozásra stb. akkor ez a pár szál vajon befolyásol bármit?

2023. nov. 1. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Semmi bajod sem lesz ennyitől.
2023. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%

A cigaretta dohányzás során felszabaduló káros anyagok, például nikotin és kátrány, akár kis mennyiségben is károsíthatják a tüdőt és növelhetik a betegségek kockázatát, beleértve a rákot és szívbetegségeket. A dohányzás sosem biztonságos, még ha csak néhány szálat szívsz is évente ahogyan a kóla sem!

Inkább rágóz.

2023. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Évente 3-4szál nem gyakorol számottevő hatást az egészségre.
2023. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz! Én sajna hetente szívom el ezt a mennyiséget!
2023. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Majd lesz az még káros mert ha nem hagyod abba akkor egyre több lesz az és majd rendes szenvedély beteg leszel te is.
2023. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Semmi.
2023. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Az utcán az autók benzin füstje károsabb amit belélegzel
2023. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
A passzív dohányzás ami egy év alatt ér az károsabb mint 3-4 szál cigi. Bár abban a pillanatban az a cigi qrvaszar tud lenni, én életemben egyszer szívtam 2 slukkot, egész éjjel égett tőle a tüdőm.
2023. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!