Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi három senorita méretű...

Napi három senorita méretű szivarka elszívása mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a fajta aki nagyon szépítgeti az ilyen dolgokat, alkoholista vagyok… Alkoholista vagyok mert mindennap iszom. Viszont soha nem vagyok részeg és igazából a napi 2 alkalommal iszom, reggel és este.

Mindkét alkalommal 0.5% alatt marad, vagy ezt a szintet súrolja a véralkohol szintem.

(“Az alkoholfogyasztásnak semmi látható jele nincs. Azonban ez az alkoholmennyiség már kimutatható!”)


Soha nem dohányoztam, most pár hónapja próbáltam ki először és rá is szoktam.


Az italozást is úgy tudom viszonylag kordában tartani, hogy relatíve drága italt választok, amit legalább szeretek is… A dohányzásra is ez lehet a megoldás, hogy ne szívják el napi 2-3 dobozzal.


Jelenleg napi 3 szálat szívok, ilyen 10-15 perceset.


Ez a legtöbb dohányoshoz képest nagyon kevés, de biztos vagyok benne hogy ez is káros… De pl. ha ezt a szintet tartom, ez is nagyban megnöveli a különböző rákok kialakulásának esélyét, vagy ebben a mennyiségben elhanyagolható szinten csak?



2023. nov. 2. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, őszintén, ez még az a szint, hogy csak akkor növeli meg az eéslyeket a betegségekre, ha folyton erre gondolsz. Ez még semmi. Mellé az ivás már problémásabb, attól hamarabb kialakulhat valami mint napi 3 szál (cigaretta, szivarka, iqos) dohányterméktől.
2023. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod.
2023. nov. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!