Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Befújt fű? Tobbi megjegyzesbe

Befújt fű? Tobbi megjegyzesbe

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem, hogy a mai nep az egyik baratom meg emlitette

hogy a dealerem akitol veszem a zöldet az befujt fuvet arul. Ez mit takar? Mivel fujják be? Mi tortenik ha be fujják? Valaki el magyarazhatna



#dohányzás #fű #kender #marijuana #Canabiss #Kanabissz
nov. 26. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez a herbal téma. Nem mariska, hanem valami más növény, jó esetben dohány. Mindenféle vegyszerekkel permetezik le, attól van “hatása”. Tv-ben volt róla riport, ott mutatták hogy csinálják. Parkényméregtől kezdve hígitóig minden szarral fújják.
nov. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintetikus cannabinoid receptor agonista folyadékkal fújják le.

Ezeket nehéz kiszűrni mert az igazi fűre fújva nem szintikanna (herbál, bio, varázsdohány) hatást ad, hanem a dizájner drog keveredik a fűben lévő thc-val (és más hatóanyagokkal) majd egy kombinált hatás lesz az eredmény.

Az ilyen fűből jellemzően sokkal kevesebb is sokkal nagyobbat üt, és sokkal gyorsabban (kb innen lehet észrevenni). Akár hallucinációkat, vagy bármi mást is okozhat. A ma kapható füvek feketepiacon történő vásárlása eléggé zsákba macska.

nov. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen ahogy 1-es írja ha ratyi oldószert használnak akkor az ízéről is levágós. De ha pl tiszta acetonnal akkor nem mert az teljesen képes kipárologni a hordozónövényből.
nov. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az igazi herbál - bió - varázsdohány az más. Attól lesz a full zombi üzemmód. Ott tisztán fújják rá ugyanúgy a szintikannát (sokkal nagyobb dózisban) de nem rendes fűre, hanem valami gazra, dohányra (tehát önmagában hatástalan növényre).


Azonban ugyanezt a szintetikus hatóanyagot ráfújhatják kis mennyiségben igazi füvekre is, és így megváltozik a hatása. Nem olyan lesz mint a herbál, de nem is olyan mint az igazi cannabis.

nov. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma a feketepiaci füvek nagyrésze befújt fű. Én konkrétan emiatt szoktam le a fűről. Már csak abban bíznék amit én termesztek, de azt nem merem megrizikózni mert letöltendőt adnak érte. Úgyhogy maradt a sör.
dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyjából úgy voltam vele mint az 5-ös válaszoló.

Három évvel ezelőttig majd 20 éven át szívtam füvet, mondjuk sosem nagy mennyiségben, és átlagban heti 1-2 alkalommal. Pont emiatt nekem egy nagyobb bevásárlás fél évre szólt (volna), de annyira silány volt már a minőség, hogy 3 vásárlásból 2 ablakon kidobott pénz volt, úgyhogy elengedtem a dolgot, és nálam is maradt a sör.

dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mo-on hülyeség füvezni,pont ezért,mert szintetikával ütik fel.
dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!