Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora a valószínűsége egy...

Mekkora a valószínűsége egy lehetséges betegség elkapásának a megjegyzésben részletezett háttér mellett?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy nővel - óvszer nélkül közösültünk. Nem történt hüvelyben ejakuláció, a pénisz nem volt véres az aktus után. Nem ismertem mélyen a hölgyet, mindemellett a rendezvény jól sikerült.


Mekkora lehet az esélye, hogy a hölgytől potencuálisan HIV fertőzést kaptam?



nov. 12. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
100 és 0 % között, attól függően, hogy a nő fertőzött volt-e vagy sem.
nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A rendezvényen amennyiben a bohóc bemegy a sátorba, onnantól kezdődően megindul a buli, és nem kötelező hozzá a virágból spriccelnie, illetve gyilkos bohócot sem játszania, hogy vért folyasszon.


Magyarul:


Amennyiben a pénisz behatol a hüvelybe, onnantól kezdődően már simán át lehet adni egymásnak a betegségeket.

nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen rendezvényen van ilyen?
nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked is azt írom, amit egy másik HIV-től rettegőnek: sokkal inkább van okod rettegni attól a másik ki tudja hány féle nemi úton terjedő betegségtől, amik sokkal-sokkal gyakoribbak, mint a HIV fertőzőttség. Élvezés, vér volt-e, mindegy.
nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hepa-B-t hamarabb elkapod.
nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt ingyen leszűrnek: [link]

Aktus után 4 héttel menj el szűrésre leghamarabb (ablakperiódus miatt).

Eegyébként a 4-es írja jól, sokkal nagyobb az esélye például a HPV-nek, vagy szemölcsnek, persze sosem lehet tudni...

nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!