Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigik mennyire...

Az elektromos cigik mennyire lehetnek károsak a tüdőnek?

Figyelt kérdés
Szerintem veszélyesebb mint a hagyományos. Csak max annyi hogy több év lesz mire károkat okozhat.
nov. 27. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván káros, de nem károsabb mint a hagyományos. Eleve nem füstöt szívsz, nem rakódik le kátrány a tüdőben.
nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valamennyire nyilván káros, mintha semmi nem lenne. 15 éve kb. már nagyon be akarják bozonyítani, de nem sikerült még, én 6 évig szívtam, utána 3 éve semmit, semmi bajom.
nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy káros, mert nem természetes anyaggal működik, és biztos az is hogy valami kárt fog okozni, csak nem 5 meg 10 év múlva, hanem 15-20.
nov. 27. 14:31
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, kb. mint minden élelmiszer.
nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Élelmiszertől kicsit károsabb, például az erekre.
nov. 27. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden amit leszívsz a tüdődbe az káros.de akkor is A nagyvárosi szmog vagy akár a passzív dohányzás károsabb mint az ecigi gőze.
nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet még tudni, évek kellenek hogy az e-cigiről biztosat tudjanak mondani.
nov. 27. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:

10+ Éve van ecigi

Miről beszélsz? Rákkeltő hatású anyagok vannak benne, nincs kérdés, az ecigi káros és Rákkeltő. Így is sokkal jobb mint a rendes cigi

nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!