Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami bajom?

Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Lesz valami bajom hogyha kicsi pod e cigimbe 50-50 es nikotin boostert toltok (nikotinsot)

csak siman izesitetlent



jan. 4. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
En inkabb a 20mg/ml izesitett nikotinsokat ajanlom (elfliq, whoop, big mouth es meg sok mas markanak is van) mert azok finomak es nem basszak szet a porlasztot sem. Siman a boostert / sot ami arra van hogy liquidet, amiben aroma mar van “boostolj” vele en nem raknak bele, szerintem nem tesz jot a porlasztonak.
jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

miert tenne tönkre a porlasztot?

az ízesitett ugyanez csak aromával.

igazából azért szeretném mert nem az izeert szivom hanem mert nikotinfuggő vagyok ráadásul az izesitett ugyanez aromaval és 4x szer annyiba kerül.

jan. 4. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Azert mert az ilyen nikotinsók / boosterek nem erre vannak kitalálva, hogy magába szívd
jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jolvan hogy nem erre vannak kitalálva de bajom nem lenne tőle hisz az izetitett niksó ugyanez csak aromával
jan. 4. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ennek semmikoze nincs a kérdéshez
jan. 5. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból nincs hogy nem pöfékelni kell, de a nikotinbevitel meglesz, egyébként mi bajod lenne? semmi csak nem lesz íze. Az 50-50 az 50vg és 50pg ugye adott niksóval 10 vagy 20 mg vagy akár 50 csak ízesítés nélkül, nem nem lesz bajod! csak a fene se szívná, az ételbe is fűszereket és sót teszek, ez olyan lenne nekem mint a kőleves..
jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!