Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az Ízesített nikotinsót simán...

Az Ízesített nikotinsót simán lehet használni?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy az már kész cucc?

kezdő vagyok még a témába nem is volt eddig vapem most fogok rendelni

Lost vape ursa nano pro 2 ahhoz 3 podot.

Kérdés:

-az ízesített nikotinsót simán lehet használni vagy kell vele valamit babrálni,felönteni?

-hány mg/ml vegyek?

-a kiválasztott vape jó-e kezdésnek?



jan. 11. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Persze hogy lehet, hisz arra találták ki.


Miután jól rászoktál, az élvezet nulla lesz, de a rosszullét és az állandó levertség az életed elválaszthatatlan részévé válik!

😄😆😂

jan. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de miért lenne az ha arra találták ki?

Úgy hallottam hogy csak intenzív ize lesz.

Nikotin függöségről beszélsz? mert én direkt nikotinosan akarom szívni és nem csak pöfékelni.

jan. 11. 01:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó azt pöfékelni is!!!komolyan!
jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ide beregisztrálsz: [link] beírod pod! és lőn már egy 5-ért is pod! abba lehet szívni meg pöfékelni is!

Az ízesített sókat nem öntjük fel semmivel, max ha bénázunk kiöntjük az asztalra és ennyi.

A nikotin tartalma legtöbbször 10 és 20mg/10ml egyszerűen leírva, én mikor már besokaltam belőle elkezdtem intenzíven izzadni és fájt a fejem is! Máshogy működik mint egy felöntős alap, vagy bekeverős alap, vagy short (szinte kész) lé! És nem podot rendelsz hanem gondolom 3 podfejet.

Arra kell figyelemmel lenni, hogy egyes ÍZESÍTETT NIKOTINSÓK, a podfejekbe lehetőleg ne legyenek kevergetve, úgy próbáld csinálni hogy egy p-fejbe csak egy ízt öntsél, ezeket nem úgy lehet mosni mint mást.

Ezeket a pod-kiteket is lehet a faékegyszerűektől a túlkomplikáltakig fellelni.

És igen, a legtöbbnek intenzív az íze a magasabb nikotin mellett, épp azért hogy hamarább betelj vele.

jan. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!