Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másnak is megfájdul a feje...

Másnak is megfájdul a feje elfbartól vagy pocotól? Miért lehet ?

Figyelt kérdés
Nem hiszem ,hogy nikotin lenne az oka mert E cigit használok 12 erősségű nikotinnal és nincs ilyen bajom tőle
jan. 12. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudoood miért vaan ...?Azért mert szívod azt a bevizsgálatlan kitudja mivel feltöltött szart.De abban biztos vagyok hogy amikor betiltották akkor te sem értettél vele egyet ,merthogy milyen fasza,meg persze már ezt is elveszik.most meg panaszkodsz.szívjad sokáig.
jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért tiltottàk be mert a tetű kormány nem tudja megadóztatni semmi más oka nincs
jan. 12. 15:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy hozza lehet jutni könnyen szóval baszodjanak meg semmit nem értek el vele 😂😂
jan. 12. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
És akkor már el is múlt a fejfájásod?
jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű.....hasonlítsd össze az összetevőket.ami mindkettőben van az nem okozhatja .ami csak az elfbar-ba van az okozza .ez nem jutott eszedbe?
jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A "tetű kormány" tiltása ellenére veszed/szívod a mérgező sz.rt. Te dolgod, de mégis min csodálkozol, ha egy akármivel töltött baromságot elszívsz, és rosszul vegy tőle?
jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah nekem is volt egy kiy ideig sokkal több bennük a nik. mint amit rá írnak. Vissza is tértem ahoz hogy magamnak csinálom a liquidet.
jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, sok nikotint juttatsz a szervezetedbe
jan. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!