Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Esetleg valami gond lehet? 17...

Esetleg valami gond lehet? 17 éves vagyok fél éve dohányzom és kb 1 hónapja dohányzás közben néha megfájdul a tüdőm, nyilallik. Ez mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Változóan napi 10-20 száll cigarettát szívok.
2016. okt. 12. 14:02
 1/4 szamo77db ***** válasza:
De ennyit is minek? Nem vagy vele nagyobb semmivel! Én életemben 3 szálra gyújtottam rá, de egyik sem ízlett, simán eldobtam őket. Erre a "próbára" is csak a haverok beszéltek rá. Hidd el nekem, a lányok szemében sem vagy nagyobb semmivel azáltal, hogy dohányzol. És igen, esetleg valami gond is lehet. Dobd el a cigit!
2016. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos a tüdőd nem fájhat, mert nincsenek benne érzőidegek, de fájhat a mellhártyád, vagy a mellkasodban lévő izmok, esetleg a hörgőidet vagy a légcsövedet irritálja a füst. attól függ hol érzed ezt a fájdalmat. Mondanám, hogy szokj le, de majd rájössz magadtól. Szerencsére nagy az "ördögűzés" a bagó ellen, pár évtized múlva szerintem egész más lesz a helyzet. De inkább mondom is: NE DOHÁNYOZZ. Nincs is értelme, meg meg is halsz tőle hamarabb, mint kéne.
2016. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szervezeted tiltakozik a méreg ellen.
2016. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halálfélelem. Ne nézegesd a dobozát!
2016. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!