Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb dohányáru?

Melyik a legjobb dohányáru?

Figyelt kérdés

Házi feladatként/tanulmányi célból kutatást kell végeznem arról, hogy melyik a legjobb és legrosszabb dohányáru. Szerintetek melyik-melyik?


Legjobb: Jó minőség, alacsony ár

Legrosszabb: Rossz minőség, alacsony, közepes vagy magas ár


Köszönöm szépen mindenkinek ha segítetek, nagyon sokat jelentene!


21/F



jan. 22. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem azt hozzáírni, hogy alapból betöltött cigire is kerüljön sor ha írtok, kérlek titeket.
jan. 22. 12:40
 2/5 anonim válasza:
Árban nem nagyon van különbség, talán 200ft a legdrágább és a legolcsóbb között, legalábbis cigiben. Ami olcsó az a szivarka de azok egy két kivételtől eltekintve (pl Djarum Black, Moods) a legalja termékek. Cigiben ami tapasztalatom szerint jó és viszonylag megérős az a Camel illetve a Davidoff, valamint az arany Benson de azt nem biztos hogy kapni még. Ezek viszont drágábbak, a legtöbb olcsó (pl Matrix, Austin) vagy nagyon kapar vagy nagyon gyenge tehát nem igazán van olyan ami olcsó is és jó is.
jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szivarkák tekintetében egyetértek a 2es válaszolóval.ugyanígy szerintem is megérős a Davidoff.Nekem a Camel nem jött be.amibigen az a világoskék és kék Szofi.Szivarkában ha azt szívtam akkor a Moods.Igaz az nem az ilyen 6-700 forintos kartonpapíros fos.
jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ami igen az a világoskék és kék Szofi.
jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
55%
Amit nem veszel meg és nem szívsz el. Az a legjobb.
jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!