Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 6 éve nem dohányzom, azóta...

6 éve nem dohányzom, azóta reggelente száraz köhögesem van egy pár percig. Normális ez?

Figyelt kérdés
Pár eve voltam tüdőszűrön ott minden rendben volt. Gyerekkoromban asztmám volt. 6 éve leszoktam de reggel pár percig van száraz köhögésem.
jan. 28. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyál vizet

Lehet asztma, a tüdőd nagyrészt már kitisztult a kátránytól attól már nem köhögsz, pláne ha a tüdőszűrőn is voltál és renbdben volt ott is minden

jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 éve voltak asztmás tüneteim akkor jártam dokihoz is de aztán elmúlt teljesen es gyógyszert se szedtek már 15 éve. Azt hittem ezt így kinőttem úgymond...akkor lehet az asztmám kiújúlt, fura mert a dohanyzas abbahagyása óta vannak a reggeli száraz köhögesek🤷‍♀️
jan. 28. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért van mert akik dohányoztak/dohányoznak rendszeresen azoknak a légcsövükben a hámréteg megváltozik és ez a megváltozott hámréteg érzékenyebb a száraz levegőre és emiatt köhögsz szárazon.
jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is a dohányzashoz kötöm ezt, pár napja voltam teljes vérképen es teljesen jó lett 0 eltéréssel. Az ember utana olvas es mindenféle halálos tüdőbetegséget ad ki elsőnek 😕😬 mert amúgy meg teljesen jól vagyok 😀
jan. 28. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!