Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel lehet helyettesíteni a...

Mivel lehet helyettesíteni a cigit a kávé mellé?

Figyelt kérdés
1 hete nem dohányzom. Nagyon sok pénzem elvitte, így inkább leraktam. Nincs amúgy sóvárgás, egyedül a reggeli és a délutáni kávét mikor iszom. Nektek bevált valami?

febr. 4. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem cigizek, úgyhogy nem érthetem, de nekem fura, hogy mi köze van a kettőnek egymáshoz. Mondjuk egy lis süti vagy keksz mindig jó a kávéhoz.
febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Crisopher ***** válasza:
95%
Lehet az hiányzik, hogy fogyasztasz valamit a kávé mellé. Ez esetben a legegészségesebb megoldás lehet, ha amikor iszod a kávét, vizet kortyolgatsz hozzá
febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Én is cigizek meg kávézok de sose értettem kávé nélkül a cigi miért rossz vagy cigi nélkül kávézni.. én reggel felkelek, lefőzöm a kávét megiszom azt max utána gyújtok rá.. de a 2 együtt nekem sose volt tészta
febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem tudok segíteni:nem dohányzom,nem kávézok.
febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

nagyon sehogy. Nem a katranyt imadod a ciggantoban, hanem a nikotint ami lenyugtat es stimulal is. Olyan mint egy xanax + kave. De szemelytol fugg merre billen a merleg, valaki lenyugszik tole, valaki porog egy picit jobban.


A masik resze a mozdulat, kornyezeti megszokas. Reggel kavehoz cigi, kimesz erkelyre cigi. Ezek.


A cigirol kell leszokni, es nem helyettesiteni. Sokan fedo probalkoznak ezzel az e-cigganto val, de abban tiszta nikotin van, "annyival" "jobb", hogy a kornyezetedre nem karos, csak rad hala istennek, ugye?


Le kell szokkantani a ciggantorol.

febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nehéz lesz megszüntetni - amikor abbahagytam a cigit, utána még vagy 20 évig minden kávénál eszembe jutott, hogy "jó lenne rágyújtani", pedig akkor már a cigi szagától is rosszul voltam, ha valaki a közelemben cigizett - csak a reflex/megszokás még megvolt.
febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg valami nikotinmentes elektromos cucc?
febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem iszol kávét ameddig meg nem szokod, hogy nem dohányzol
febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad helyettesíteni semmivel, mert akkor azt az érzetet kelti, hogy bármi haszna van a ciginek. Tudatosítsd magadban, hogy ha kellő alkalommal megcsináltad, hogy kávé mellé rágyújtottál akkor elkezdted összekapcsolni a kettőt. De semmi köze a ciginek semmihez.
febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is azt hittem hogy kell a reggeli kávéhoz a cigi. S utána jött a pofára esés hogy a reggeli kávé kellett a cigihez. Hát egy világ dőlt bennem össze. Igaz azóta hogy nem cigizem szinte nullára redukálódott a kv iránti vágyam is.
márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!