Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel helyettesíthető a kávé?...

Mivel helyettesíthető a kávé? Abba szeretném hagyni a kávézást, de jelen eseteben nem megy. Kora délutánra jön a fejfájás. Csökkentem de nem a leghatásosabb.

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A fejfájásra szedjél fájdalomcsillapítót. Pár nap után elmúlik. A kávé nem okoz erős függőséget.
2012. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak reggelente iszol egyet, az nagymértékben segit.Én is igy voltam vele, csak én a sok kávé mellé még rengeteg energiaitalt ittam...Hát pár napig olyan voltam mint aki nem él.De már javulok:)
2012. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fekete tea,capuccsino,étcsoki
2012. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Akármennyire furcsa, a filteres teák többsége tartalmaz koffeint, így az is segít. Próbáld ki:)
2012. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha valaki a koffeinről akar leszokni, az miért akarja pótolni a koffeint.
2012. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. az utolsónak azt írnám, mert böjtölni szeretnék, léböjt kúra, és a kávé tiltott dolog. és hát ezért nem jött össze se nekem se egy ismerősömnek mert fejfájás jelentkezett. de talán egy hét fájdalomcsillapítóval kibírható. utána jöhet a böjt. a kávézás pedig nem jó szokás, és abba szeretném hagyni, de orvosi tanács után kezdtem el, még 11 évesen ami nevetségesen hangozhat, de az MRI vizsgálat után nem bírták megállapítani a fő okot a fejfájásra, és hát vagy gyógyszer vagy a kávé. kipróbáltam. valószínűleg vérnyomás baj. de ez már a múlté. szeretnék enélkül élni :-) köszönöm még egyszer mindenkinek
2012. dec. 4. 20:45
 7/9 anonim válasza:

Arginin.

"a kávézás pedig nem jó szokás" - ez miért ilyen egyértelmű? sokféle módon lehet kávézni...

2012. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hogy hogy sokféleképp?
2012. dec. 5. 11:27
 9/9 anonim válasza:

Esetleg a cikóriakávé sem engedélyezett a kúránál? Az az ún. ,,diétás kávé".

Arról azért mindenképp bizonyosodj meg, hogy a fejfájás nem alacsony vérnyomás miatt van-e. Ha igen, esetleg szedhetsz rá koffeintablettát.

Sok sikert a kúrához:)

2012. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!