Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akiknek nincs is semmi baja a...

Akiknek nincs is semmi baja a cigizéstől miért hiszi nagyon károsnak?

Figyelt kérdés
Aki cigizés mellett egészségesen eszik, mozog, dolgozik, annak nem lehet annyira káros. Sok nassolás, stressz az sokkal károsabb mint a napi pár szál cigi.

#cigaretta #káros #pár szál
márc. 23. 08:57
 1/9 A kérdező kommentje:
régen is eléltek az öregek 90 évig úgy hogy bagóztak, de mondjuk a régi sodort cigikbe nem volt adalék anyag és azért nem volt káros nem? Meg a régi öregek sokat dolgoztak, nem itták a cukros üdítőket.
márc. 23. 08:58
 2/9 A kérdező kommentje:
meg a bagó rágás is elterjedt volt régen
márc. 23. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy kezded napi 1-2 szállal, és évek után már akár 1 doboz/nap. Azonnal nem káros. De évek után már az. Mellesleg vedd figyelembe, hogy régen a cigarettában 100% dohány volt. Va pedig csak bizonyos százaléka dohány. A maradék pedig tehénhuggyal átitatott papír, meg egyéb adalék anyagok,ami idővel szépen lerakódik a tüdőben, és onnan kezdődnek a problémák.
márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én egyszer szívtam el egy szálat, olyan hörgőgyulladást csinált, hogy köszi többet sose.
márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben van az igazság régen tiszta dohányt szívtak,rágtak a dohány szentnővényként van számon tartva a világban különben.
márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
A dohányzás ártalmai nem az azonnali látványos megbetegedéseknél kezdődnek. Hanem pl. a harminc évvel később kitüremkedő visszereknél.
márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Hosszú távon mindenképpen nagyon káros. Mivel szépen-lassan rombol, ezért talán észre sem veszed a tüneteket. Akkor igazán feltűnő, amikor leteszed a cigit, hogy mennyivel jobb minden. Én 24 évig dohányoztam, 1,5 éve tettem le, szóval tapasztalatból beszélek.
márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A cigi pont attól olyan alattomos, hogy az első 20 évben nem fog semmilyen egészségügyi problémát okozni, 20 év után meg már nagyon nehéz abbahagyni. Az meg, hogy régen éltek 90 évig dohányosok, nem jelent semmit. Most is vannak 100 évesek akik dohányoznak és köszönik szépen semmi bajuk, de ők a kisebbség.
márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tévedsz, mert a cigi alattomosan öl, lassan rakódik le a tüdő hörgőcskéire a nikotin, ami soha többet nem megy ki onnan, eltömíti azokat, és majd jönnek a különböző tüdő betegségek.
ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!