Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bementem egy dohányboltba,...

Bementem egy dohányboltba, kértem heetset, nem mondtam, hogy nikotin menteset vagy simát azaz nikotinosat adjanak. Szerintetek akkor amit vettem az nikotinos vagy mentes heets?

Figyelt kérdés
Sötétkék dobozos erős mentolos. Alapból ha nem mondom milyet adjanak akkor nikotinosat adnak?

ápr. 28. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Alapesetben rá van írva
ápr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs rá írva, hogy milyen. Megnéztem alaposan.
ápr. 28. 07:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs rá írva semmi akkor nikotinos?
ápr. 28. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nincs nikotinmentes heets.

Én is heetset szívok, így tudom biztosra.

ápr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés köszi a választ. Akkor semelyik hevítéses cuccból nincs mentes? A tereaból sincs?
ápr. 28. 07:21
 6/7 anonim ***** válasza:

A dohányboltba nem lehet kapni általában menteset.

Liqvidből meg csak menteset adnak kb.

ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hannna099 ***** válasza:

Egyik sem nikotinmentes, és igen, nikotinmentes hevítőrudat nagyon nem szoktak dohányboltokban forgalmazni. Online sok elérhető. Dohánymentes létezik, például az új Evo-k (a Neo-k kistesója), de abban is van nikotin. És igen, liquidből nikotinos általában nincs.

Forrás: dohányboltos vagyok

ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!