Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tüdőszűrés kimutatja a cigit?

Tüdőszűrés kimutatja a cigit?

Figyelt kérdés
Anyámék nemtudják hogy cigizek. Már kb 4 hónapja folyik a tevékenység. Kereskedelmi értékesítőként fogok dolgozni, ahhoz pedig kéne ugye az orvosi de azon lesz tüdőszűrő mert mondták. Anyámék megtudnák hogy cigizek elég jól kapok.

máj. 13. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha valaki sok éven keresztül dohányzik az meglátszik, de 4hónap még biztosan nem.


Viszont ha csak 4 hónapja dohányzol, még könnyedén letudnád tenni. Mi az oka hogy nem szoksz le róla?

máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert élvezem, kellemes időtöltés illetve unaloműzés tegyük fel buszra váráskor. És így nem akarom, de ha úgy döntenék hogy leteszem lehet nem lenne rá elég akaraterőm.
máj. 13. 11:00
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem azt nézik a tüdőszűrésen hogy dohányzol vagy nem dohányzol így anyádék nem fogják ebből megtudni hogy szívod azt a sz.rt.


Szokj le hidd el sokkal jobban fogod érezni magad ha nem dohányzol és egy csomó pénzed megmarad.

máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha már kimutatja akkor gond van.
máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy tudom van ilyen tábla amit látnak orvosok meg aki még ott van és oda a szülők is beszoktak menni. (Haverom ezt mondta)
máj. 13. 13:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatja ki, én is kereskedelmi értékesítő vagyok, tavaly végeztem, kellett a tüdő szürő és 3 éve cigizek, de nem mutatta ki.
máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem mutatja ki. A tüdőszűrés elváltozásokat mutat (daganat, TBC-s góc, gyulladásos góc, heg) ki a tüdőn, illetve a mellhártyán.
máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
máj. 13. 23:22
 9/15 Senior Séf ***** válasza:
81%
A kutyát nem érdekli, hogy bagózol.
máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak a károsodást mutatja ki, 4 hónap cigizés még nem károsítja semennyire a tüdőt de ha folytatod akkor garantált hogy valamikor tüdőrákot fog kimutatni és azt már nem fogod élvezni mint a buszmegállóban való pöfékelést. Egyébként nincs ennél szánalmasabb hogy valaki titkolja a szülei elől, lefogadom még 20 éves se vagy mert elég gyerekes a gondolkodásod, ha cigizel akkor vállald fel vagy egész életedben bújkálni akarsz meg titokban csinálni? És majd ha komoly bajod lesz azt is viseld méltósággal és ne sírdogálj mert senki nem kényszerített rá hogy szívd azt a szart.
máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!